Ürünlerimiz

HALI YIKAMA MAKİNASI MODELLERİMİZ

Halı yıkama makinası, tam otomatik, raylı sistem veya manuel olarak üretilmektedir. Otomatik halı yıkama makinası, endüstriyel alanlarda kullanılan, halıları sahip olduğu büyük fırçalar ile yüksek basınçta ve doğru kimyasal salımı ile yıkama özelliğine sahip makinalardır. Otomatik halı yıkama makinaları ve özelliklerinin bulunduğu bu kategoriden işinize ve kapasitenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayfada bulunan tüm ürünler çeşitli özelleştirmeler ile sizlere sunulabilir. Otomatik halı yıkama makinası fiyatları gelişen sektör ile birlikte yeni özelleştirmelere göre değişiklik gösterebilir. Makinada kullanılacak fırça sayısı, uzunluk gibi ihtiyaca uygun seçeneklerle, model model üretilmektedir. Tamamen kendi fabrikamızda yılların verdiği birikim ve tecrübelerle tamamı yerli üretim olan makinelerimiz 2 yıl garanti ve 10 yıl parça bulundurma garantisi ile geniş servis ağımızla hizmetinizdedir.
Tam otomatik halı yıkama makinası 2,60 metre veya 3,20 metre genişliğinde 5 – 7 metre tezgah boyunda makinalar olup yıkama alanının büyüklüğü sayesinde aynı anda 3 halıyı birden yıkama imkanı sunar. Yıkama süresi bilgisayara yüklediğiniz programa göre ortalama 15 dk.’dır. Saatte 6 KW – 10 KW elektrik harcar.
Otomatik halı yıkama makinası fiyatları ve halı yıkama makinası özellikleri ile ilgili müşteri destek hattı 0232 433 55 65 'i arayabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, bölgesel özelliklerinizi de göz önünde bulundurup, ihtiyacınıza en uygun makineyi seçmenizde size yardımcı olacaktır. Bölgenizde ilinizde makinelerimizi kullanan tesisleri giderek yerinde incelemek ve fikir sahibi olmak için satış temsilcilerimizle iletişime geçiniz.


Halı Yıkama Makinası


Kendi üretimimiz halı yıkama makinası modellerimizden aldığınızda, yaygın servis ağımız, 10 yıl parça bulundurma garantimiz ve sıkıntısız yedek parça ile sizlere daima en yakın, en hesaplı, en hızlı hizmeti de almış olursunuz.

Whatsapp Bilgi